Модерн Глас Солюш

Про компанію

Ми, компанія Модерн Глас Солюшн в особі її засновників Санаєва Дениса та Асанова Рустема бажаємо Вам доброго здоров'я та гарного настрою та пропонуємо співпрацю у сфері скління фасадів із застосуванням алюмінієвих систем, виробництва, та монтажу скляних конструкцій будь-якої складності, та призначення, які тільки можуть при будівництві котеджів, офісів, багатоповерхових будинків та ТРЦ.

Наша компанія зародилася як підрядна структура, яка виконувала організаційно-підготовчі роботи та безпосередньо монтаж скляних конструкцій на об'єктах ген. підрядних організацій


Таким чином про роботу зі скляними конструкціями, саме скло та його можливості співробітники компанії Модерн Глас Солюшн знають не тільки в теорії з каталогів, але й мають великий практичний досвід у монтажах.

співробітництво

У чому полягає перспектива співпраці з нами?

Ми можемо розробити КП та технічні креслення скляних конструкцій та вузлів з урахуванням особливостей кріплень та примикань у кожному окремому випадку.

Запропонувати вирішення питань, з якими стикаються архітектори при проектуванні, з практичної точки зору.


Втілити в реальність бажання замовника пропонуючи оптимальне співвідношення ціноутворення, термінів та гарантуючи якість виконуваних нами робіт.

Обговорити проект

Консультація

Зв'яжіться з нами зараз, щоб зробити крок до майбутнього будівництва!